Toti Participanti
Traseu Wild
Traseu Cross
Traseu Semimaraton
Traseu Maraton
Nume
Traseu
Tara
Oras
Categorie
Echipa Club
Status
Jurcutiu Ionut Mihai
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Ninaci Norbert
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Seini
M
ACS Transilvanya Heroes
Finalizat
Felker Aristotel Rudolf
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Cristea Nicoleta
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Alpar Kajtar
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Marin Beniamin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Dalboset
M
Finalizat
Vasile-Staticescu Virgil
CROSS - 10 KM
RO
Curtea de Arges
M
Finalizat
Petrasca Gheorghe
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Jordi Beneyto
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucharest
M
Finalizat
Ciocoiu Cosmiceanu Valentin
MARATON - 42 KM
RO
Tg jiu
M
Finalizat
Troy White
MARATON - 42 KM
RO
Bucuresti
M
Running Vampires
Finalizat
Rocio toral
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
F
Running Vampires
Finalizat
Lucaci Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Cluj
M
Finalizat
Diana Gonzalez
SEMIMARATON - 21 KM
RO
n/a
F
Finalizat
Josiah Laposky
SEMIMARATON - 21 KM
RO
n/a
M
Finalizat
Pop Laszlo
MARATON - 42 KM
RO
CAREI
M
Finalizat
CIMPAN NICOLETA ALEXANDRINA
CROSS - 10 KM
RO
SATU MARE
F
Finalizat
Cosas Deian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Matei Gheorghe
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Matei Delia
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Mititelu Gabriela
CROSS - 10 KM
RO
Rasnov
F
Finalizat
Supa Stefan
CROSS - 10 KM
RO
Rasnov
M
Finalizat
Klein Adriana
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
ANIMED
Finalizat
White David
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Voluntari
M
Running Vampires
Finalizat
Chis Nicoleta
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
CHIS DAN
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Eleonora Craciun
CROSS - 10 KM
RO
Bucuresti
F
Finalizat
Neda Amalia
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
F
Dragii Mei
Finalizat
Dragusin Luca
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Dragii Mei
Finalizat
Pongrac Erik
MARATON - 42 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Muresan Ionut
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Pantea Ildiko
MARATON - 42 KM
RO
Arad
F
Atia
Finalizat
Dogaru Florina
MARATON - 42 KM
RO
Caransebe?
F
Finalizat
Gheorghe Bibolar
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zlatna
M
ATE TRASC?U CORP
Finalizat
Sumares Jonas
CROSS - 10 KM
RO
Braga
M
Finalizat
Tanase Andrei Eugen
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Tanase Andreea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Bot Florin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
FELIX STURZ LAZAR
MARATON - 42 KM
RO
ARAD
M
ATIA
Finalizat
Lucuta Adrian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Fortan Lavinia Adriana
CROSS - 10 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Alina Dragoi
CROSS - 10 KM
RO
Sannicolau Mare
F
SNM Runners
Finalizat
Circa Ovidiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sannicolau Mare
M
SNM Runners
Finalizat
Haller Iosif-Emil
CROSS - 10 KM
RO
Baia-Sprie
M
-
Finalizat
Haller Raymond-Leonardo
CROSS - 10 KM
RO
Baia-Sprie
M
-
Finalizat
Corfita George Andrei
MARATON - 42 KM
RO
Alba Iulia
M
Finalizat
Fedelenciuc Alexandru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucure?ti
M
Finalizat
Tabirca Merediss
CROSS - 10 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Beldianu Bogdan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Berar Irina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
*
Finalizat
Borza Ionut
CROSS - 10 KM
RO
Capalna
M
Finalizat
Ramona Ianas
MARATON - 42 KM
RO
Timisoara
F
Obstacle Runners Timisoara
Finalizat
Dinu Negrean
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
POPA IOAN IULIAN
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
M
RUN FOR FUN
Finalizat
POPA IBOLYA
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
F
RUN FOR FUN
Finalizat
KURUCZ FLORINA IOANA
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
F
RUN FOR FUN
Finalizat
Dan Ciubotaru
WILD - 5.2 KM
RO
Flore?ti
M
Endava
Finalizat
Adrian Junc
CROSS - 10 KM
RO
B?ile Felix
M
Xterra Sport Bihor
Finalizat
Tatar Béla Geza
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Xterra
Finalizat
Bodea Emil
MARATON - 42 KM
RO
Beius
M
Finalizat
Bodea Eva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Beius
M
Finalizat
TEMELESCU ADRIAN
MARATON - 42 KM
RO
LUPENI
M
Finalizat
Fota Inigo
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
CSM Cluj
Finalizat
Fota Ellya
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
CSM Cluj
Finalizat
Tarau Oana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Grigore Eulolia
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Transylvania Sport Zone
Finalizat
Sanduleac Mihai
MARATON - 42 KM
RO
Giroc
M
Finalizat
Mihali Vasile
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Kerekes Emma
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj
F
Politehnica Cluj
Finalizat
Adrian-Ioan Opris
WILD - 5.2 KM
RO
Bontida
M
Zimbri
Finalizat
Vasilica-Daniela Opris
WILD - 5.2 KM
RO
Bontida
F
Zimbri
Finalizat
Mihai Vasile Opris
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bontida
M
Zimbri
Finalizat
Bugariu Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Bront Cosmin Sandu
CROSS - 10 KM
RO
O?orhei - Bihor
M
Finalizat
MANOLESCU ALEXA
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
F
AVE BIHOR
Finalizat
DUME FLORIN
CROSS - 10 KM
RO
ORADEA
M
AVE BIHOR
Finalizat
PATROC ADRIAN
CROSS - 10 KM
RO
SANMARTIN
M
AVE BIHOR
Finalizat
BRISC FLORENTINA
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
F
AVE BIHOR
Finalizat
Muntean Ancuta
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Jisa Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
EVERPRO
Finalizat
Fofiu Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Batrin Daniel
CROSS - 10 KM
RO
timisoara
M
Finalizat
Florin Cozma
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
SDRAILA FERNANDA
WILD - 5.2 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
F
ONLINE CATS ADVERTISING
Finalizat
HOSSU TUDOR
WILD - 5.2 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
M
ONLINE CATS ADVERTISING
Finalizat
Ardelean Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Novita
Finalizat
BACALU DAMOC IULIAN
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Side
Finalizat
Teslaru Tudor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners
Finalizat
Calomfirescu Radu
WILD - 5.2 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Nagy Robert
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners
Finalizat
Simona Jurjiu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Speed Runners
Finalizat
Togor Oana
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Togor Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Mitican Adrian Ionica
MARATON - 42 KM
RO
Hunedoara
M
Finalizat
Craciun Raul
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
CarCover Oradea
Finalizat
Milos Radu
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Popa Mircea-Aurel
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
ACS 3Sport
Finalizat
Codruta Bala
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Bodnar David Maria
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj Napoca
F
Finalizat
Atanasoaie Andreia
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Balazs Arnold
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Balazs Imola
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Pa?ca Vl?du?
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Isvoranu Cosmin
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Ciupei Tiberiu
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Imets Anita
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Olivia Stupar
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
F
Happy Runners
Finalizat
Stupar Raul
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Ciac Nicolae
MARATON - 42 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Silvia Pop
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Runners Club Cluj-Napoca
Finalizat
Crisan Doru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Runners Club Cluj-Napoca
Finalizat
Cojocaru Florin
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Pontos Calin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Osorhei
M
Speed Runners
Finalizat
Theodor-Andrei Cernoiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
KRICSFALUSI MIHALY NORBERT
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
M
Finalizat
KRICSFALUSI Kricsfalusi
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
F
Finalizat
Potoceanu Mircea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Nilc? Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Corpas Eva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
chisineu cris
F
A T I A
Finalizat
Czebely Ana
MARATON - 42 KM
RO
SINTANA
F
A T I A
Finalizat
Beci Csaba
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Baia Mare
M
Keep Running
Finalizat
Cristorean Cristian
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Toth Aurica Mirela
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Asociatia Energia Miscarii
Finalizat
P?duraru Valentin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Sportul S?tm?rean
Finalizat
Balan Tatiana
WILD - 5.2 KM
RO
IASI
F
-------
Finalizat
BLEBEA Cristina
CROSS - 10 KM
RO
Dumbravita
F
CS InterPetrila
Finalizat
Stefan Maria
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Arad
Finalizat
Diaconu Remus
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Daco Spartanii STG Baia Mare
Finalizat
Neisius Felix
CROSS - 10 KM
RO
Seukendorf
M
Freiwillige Feuerwehr Seukendorf
Finalizat
Orsolya Fňri
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
F
Spartan Training Group
Finalizat
Mircea Andor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Musca Ciprian
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Camenita Ada
MARATON - 42 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Ocos Roxana Maria
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Blebea Dan
WILD - 5.2 KM
RO
Dumbravita
M
CS WING TSUN GYM
Finalizat
Reghini Camelia
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Runners Club
Finalizat
Popa Anamaria
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
F
Finalizat
Hada Liviu Daniel
MARATON - 42 KM
RO
Cugir
M
cugiRace
Finalizat
Rus Dariana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Tripon Vlad
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Nicoleta Avram
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Bun Beniamin Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Joyson
Finalizat
Lucian Cioara
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Rat Mihai
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
A. T. I. A. / Proactivi / ACS ultra pana la capat
Finalizat
LORINCZ BELA
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Marinescu Daniel
WILD - 5.2 KM
RO
BUCURESTI
M
Finalizat
Negrau Horatiu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Fetea Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Samuel Zaharia
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Junc Razvan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
B?ile Felix
M
Finalizat
Sorin Cupsa
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Ecaterina Bretan
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Bolboaca Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
PAHUTA AURELIAN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Flore?ti
M
Finalizat
Dozsa Arpad
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Chelciov Liviu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sanmihaiu Roman
M
Finalizat
Chelciov Marina
CROSS - 10 KM
RO
Sinmihaiu Roman
F
Finalizat
Cojocaru Dasha
WILD - 5.2 KM
RO
Iasi
F
AtletIS
Finalizat
Copil Petru
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Kiss Ianos
CROSS - 10 KM
RO
Seini
M
STG Baia Mare
Finalizat
Banyay Zsoka
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
F
Xterra
Finalizat
Kincses Gabriela
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Dulus Catalin
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Hodis Alexandru
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Stefan Mihaicuta
CROSS - 10 KM
RO
TIMISOARA
M
Finalizat
Rethy Erno Laszlo Attila
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Jozsef Szilagyi
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Carrefour Team
Finalizat
Gut Tatiana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
F
Runners Club
Finalizat
Vlad Adrian
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
ANDREI MESESAN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Bolgar Ciprian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zalau
M
TODO RUN
Finalizat
??lu ?tefan
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Individual
Finalizat
Meszaros Marilena
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
F
Nu
Finalizat
Doris Mosu
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Finalizat
Ardelean Teodor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Chisineu Cris
M
Clubul Sportiv Crisul Chisineu Cris
Finalizat
Ardelean Mihaela
WILD - 5.2 KM
RO
Chisineu Cris
F
Finalizat
Ardelean Matia
WILD - 5.2 KM
RO
Chisineu Cris
M
Finalizat
Carp Marinela
MARATON - 42 KM
RO
Iasi
F
Finalizat
Screciu Tatiana
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Coman Catalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Baciu Sabina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Screciu Lucian
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Radu Arhire Alexandru Madalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
M
Finalizat
Meculescu Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
F
Finalizat
Duma Andreea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj Napoca
F
RUNincorns
Finalizat
Kozma Adi
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Spartan training group Satu Mare
Finalizat
Marosán Réka
CROSS - 10 KM
RO
Tg Mures
M
Finalizat
Marosán Attila
CROSS - 10 KM
RO
Tg Mures
M
Finalizat
Varga Sebastian Sandor
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Duszko Daniel
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Moisa Calin Liviu
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Hodas Erzsebet Katalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
F
ProRunners-EKE
Finalizat
Borcsa Gergely
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu SECUIESC
M
Finalizat
Annamaria Nagy-Rozsnyai
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
Mihai Marius
MARATON - 42 KM
RO
Izvin
M
CS RIDE COMPETITION
Finalizat
Kinga Pécsi
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
Daniel Bogdan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Butoi Alexandru
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
-
Finalizat
Copacel Luminita
CROSS - 10 KM
RO
Ramnicu Vâlcea
F
Finalizat
Demeter Janka Mónika
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
schmidt alina
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Caramidaru Florin
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Jennifer Newton
SEMIMARATON - 21 KM
RO
3 ora
F
Finalizat
Victor Rojco
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Trif Lucian Florin
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Daniel Ciucur
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Mihalcea Radu Daniel
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Baciau Petru
WILD - 5.2 KM
RO
Santion
M
Finalizat
Pop Tudor
CROSS - 10 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Maduta Renata Gabriela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
F
Xterra
Finalizat
Paraschiv Petre Marcel
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ploiesti
M
Finalizat
Hasan Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ploiesti
M
Finalizat
Duricu Marius
WILD - 5.2 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Pintea Petrica
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Botos Florin
CROSS - 10 KM
RO
timisoara
M
Finalizat
Flore Vlad Vasile
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Mecheres Vlad Gelu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners Oradea
Finalizat
Buda Bogdan
MARATON - 42 KM
RO
Bacau
M
CrossGym Bacau
Finalizat
Blaga Sergiu
CROSS - 10 KM
RO
Cugir
M
cugiRun
Finalizat
Lazau Ionut
CROSS - 10 KM
RO
santandrei
M
Finalizat
Cebuc Claudiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bunesti
M
Finalizat
Pantis Teofil
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Zaharia Paula-Doroteea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
-
Finalizat
Man Aron
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Man Simion
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Iloiu Ilie
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Neamtu Horatiu
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Puiu Ionut
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Ursu Adina
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara alearga
Finalizat
Koszta Attila
CROSS - 10 KM
RO
Dej
M
Finalizat
Stef Raul
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Buz Gheorghe viorel
CROSS - 10 KM
RO
Ciumeghiu
M
Nu am
Finalizat
Sabau Razvan
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Gravity
Finalizat
Pop Danut
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Gravity
Finalizat
Sabau Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Huse Tamas
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Marghita
Finalizat
BORZ FLORIN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
MARGHITA
M
Finalizat
Dronca Darius
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Alergotura
Finalizat
Eugen Cojocaru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Chesa Sebastian
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Johnny Coseri
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Panait Avelin
CROSS - 10 KM
RO
Rm Valcea
M
Finalizat
Calin Bulzan
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
NEAGOE TUSCARORA
MARATON - 42 KM
RO
O?elu Ro?u
M
Finalizat
Vasile Cociorva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
M
Run Like Hell!
Finalizat
Tuica Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Corbeanca
M
Finalizat
Filipas Liviu
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Boata Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Cov?sîn?an Narcis
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Pop Vlad
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Asociatia Magic
Finalizat
BIRIS CALIN
CROSS - 10 KM
RO
TIMISOARA
M
NOVENTA
Finalizat
LOGHIN VALERIU
SEMIMARATON - 21 KM
RO
TIMISOARA
M
NOVENTA
Finalizat
Ciul Alexandra
CROSS - 10 KM
RO
Ineu
F
Incurajeaza la mi?care
Finalizat
Evelin Bodea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Beius
F
-
Finalizat
Onita Mihaela
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
fara
Finalizat
Bogorodita Adrian Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
fara
Finalizat
Muntean Melania
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
MDT
Finalizat
Silaghe Daniel
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
MDT
Finalizat
Pop Emanuel
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Trântorul
Finalizat
Apati Darius Andrei
WILD - 5.2 KM
RO
Fughiu
M
Speed Runners Oradea
Finalizat
Farkas Csaba-Surda
WILD - 5.2 KM
RO
Debretin
M
Finalizat
Marosan Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Alda Ioana
CROSS - 10 KM
RO
Sebis
F
Finalizat
Ildiko Horvath
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara Alearga
Finalizat
Bucsa Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Kompasz Tibor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
ProRunnersEKE
Finalizat
Paul Brad
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Alin Iva?cu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Hunedoara
M
Hunedoara Alearg?
Finalizat
Fuleki Sandor Botond
CROSS - 10 KM
RO
Dej
M
Finalizat
Szász Anita
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Kulcsár Edina
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Mariana Felvinczi
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Ferenc Kiss
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Felvinczi Iozsef
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Eunika Szatmari
WILD - 5.2 KM
RO
Beius
F
-
Finalizat
Francisc Szatmari
MARATON - 42 KM
RO
Beius
M
-
Finalizat
Covaciu Voichita
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara Alearga
Finalizat
Balogh Gerg?
CROSS - 10 KM
RO
Nagyvárad
M
Club King Pong
Finalizat
Pantea Claudiu
MARATON - 42 KM
RO
Poienii de Jos
M
Finalizat
Balan Robert
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Pantazi Gabriela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Brasov
F
Finalizat
Pantazi Stefan
MARATON - 42 KM
RO
Brasov
M
Finalizat
Mitric Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Mitric Adrian
CROSS - 10 KM
RO
Giroc
M
Finalizat
Miklos Tamas
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Tucmeanu Cristian
CROSS - 10 KM
RO
Baia de Aries
M
Finalizat
Barnau Adrian Florin
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Florin Chircu
MARATON - 42 KM
RO
Cluj - Napoca
M
Clubul Alpin Roman
Finalizat
Gaje Ionut
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Alexandra Chiril?
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Beniamin Chiril?
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Bârsan Ioan - Gabriel
MARATON - 42 KM
RO
Târgu Mure?
M
ASCOTID - MURES
Finalizat
Valentin Botea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sabareni
M
Finalizat
Deák Ruben
WILD - 5.2 KM
RO
Biharia
M
Finalizat
Dan Lazar
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
ACS3 SPORT
Finalizat
Molnar Kristof
WILD - 5.2 KM
RO
Bihar
M
Finalizat
Sebestyčn David Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
David Laura Adela
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Aleksandr Chkalov
CROSS - 10 KM
RO
Stefanestii de Jos
M
Finalizat
Hutiu Diana
CROSS - 10 KM
RO
Ineu
F
Incurajeaza la miscare
Finalizat
Danciu Stanoiu Sandq
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Co?eriu Laura
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Osváth Gergely
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Loghin Elena
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Csoka Eniko
WILD - 5.2 KM
RO
Zalau
F
STG Zalau
Finalizat
Ilyes Edit
WILD - 5.2 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Fitor Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ghiroda
M
Finalizat
Popa Valentin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Dumbravita
M
Alergotura
Finalizat
Radu Alexandru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Plopeni
M
Finalizat
Hurgoi Florin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Matias Mircea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sanmartin
M
Finalizat
Balogh Dávid
WILD - 5.2 KM
RO
Bihar
M
Finalizat
Octavian Corduneanu
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
M
Hunedoara Alearga
Finalizat
Tihoi Floarea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
-
Finalizat
Mircea Anton Corban
MARATON - 42 KM
RO
Bucharest
M
Finalizat
Csorba Kinga
CROSS - 10 KM
RO
Sacueni
F
Finalizat
Varga Eva
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
F
Finalizat
Eszter Kovacs
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
xterra
Finalizat
Istvan Kovacs
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
xterra
Finalizat
Maier Bogdan
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Kato Jozsef
WILD - 5.2 KM
RO
Saldabagiu de Munte
M
Finalizat
VELIMIROVICI ANDREA
SEMIMARATON - 21 KM
RO
ORADEA
F
Finalizat
CALARASU DAN
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
M
Finalizat
Péntek Roland
MARATON - 42 KM
RO
Kétegyháza
M
Finalizat
Bac Calin
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
3 la leu
Finalizat
Dumea Cristian Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Alergotura
Finalizat
Ilyes Tamas Laszlo
WILD - 5.2 KM
RO
Guruslau
M
Ft 60
Finalizat
Tibor Nagy
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea (Bihor)
M
Xterra
Finalizat
Ardelean Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Tocaciu Alin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
ATIA
Finalizat
Udriste Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Madarasz Maria
CROSS - 10 KM
RO
Sacueni
F
Finalizat
Szoke Laszlo
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Cheregi Sorin
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Daraban Ionut Gabriel
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Gociu Alexandru
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Petic Cristian
MARATON - 42 KM
RO
Chisinau
M
OnTop Grappling
Finalizat
Haias Raluca
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Popa Alexandru
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
@Roatlet
Finalizat
TEODOR IBANESCU
SEMIMARATON - 21 KM
RO
CLUJ
M
MOTIVATION
Finalizat
Negru Rodica Gyongyike
WILD - 5.2 KM
RO
Satu Mare
F
Finalizat
Negru Remus Adrian
WILD - 5.2 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Matias Diana Raluca
CROSS - 10 KM
RO
Sanmartin
F
Finalizat
Kocsis Zoltan
WILD - 5.2 KM
RO
Nusfalau
M
Mozogj Szilagynagyfalu
Finalizat
Poplicean Catalina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Poplicean Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Culiciu Gelu
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Speedrunners
Finalizat
MUGUREL GHIC-FISCHER
CROSS - 10 KM
RO
Carei
M
Finalizat
adela feies
WILD - 5.2 KM
RO
Sicula
F
Finalizat
Mihalca Ovidiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Panduru Dragos
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Szindy Okos
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Sandor Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan training group Satu Mare
Finalizat
Gherman Alexis-Nathan
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
AS Proactivi Arad
Finalizat
Kiss Andrei
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Kiss Mirabela
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Guiho Mylene
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Brown Martha
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Tibor Molnar
MARATON - 42 KM
RO
Cluj Napoca
M
Sitline Runners
Finalizat
CRISTIAN POPESCU
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Cune-marginean Radu
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Melut Vlad
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Bonchis Bogdan
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Haszon Béla
CROSS - 10 KM
RO
Biharkeresztes
M
Finalizat
Berce Thomas
WILD - 5.2 KM
RO
Arad Trantorul
M
Trantorul Arad
Finalizat
Iosim Mihaela
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Animed
Finalizat
Szabo Marta Maria
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Biharkeresztes
F
-
Finalizat
Jiarca Adrian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Xterr Sport Bihor
Finalizat
?orban Teofil-?tefan
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
?orban
Finalizat
Zamfirescu Alina
WILD - 5.2 KM
RO
Gepiu
M
Finalizat
MIKLOSI ROLAND GEORGE
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Iosim Claudiu
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Animed
Finalizat
Heveli Tünde
CROSS - 10 KM
RO
Capleni
F
Finalizat
Luca Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Biharia
M
Finalizat
ANA MARIA STURZ LAZAR
MARATON - 42 KM
RO
ARAD
F
ATIA
Finalizat
STOICA MARIAN
CROSS - 10 KM
RO
CAREI
M
Finalizat
Dragomir Veronica
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
STG Baia Mare
Finalizat
Ninaci Tamas
CROSS - 10 KM
RO
Seini
M
ACS Transylvania Heroes
Finalizat
Veres Edit
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Ardelean Timea
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Racolta Cristian
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Gina Mierca
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
-
Finalizat
Andrei Oros
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Xterra
Finalizat
Soveresan Andrei Gratian
MARATON - 42 KM
RO
Cluj
M
In Asteptare
Crainic Andrei
MARATON - 42 KM
RO
Cluj
M
In Asteptare
Condrea Gherghe
MARATON - 42 KM
RO
Petrosani
M
In Asteptare
Dan Craznic
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
In Asteptare
Turcu Nicolae
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
In Asteptare
Sergiu Andrei Opris
CROSS - 10 KM
RO
Sibiu
M
In Asteptare
Talpos Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
In Asteptare
Nume
Traseu
Tara
Oras
Categorie
Echipa Club
Status
Jurcutiu Ionut Mihai
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Toth Aurica Mirela
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Asociatia Energia Miscarii
Finalizat
Chis Nicoleta
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
CHIS DAN
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Muresan Ionut
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
MANOLESCU ALEXA
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
F
AVE BIHOR
Finalizat
Baciau Petru
WILD - 5.2 KM
RO
Santion
M
Finalizat
POPA IOAN IULIAN
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
M
RUN FOR FUN
Finalizat
POPA IBOLYA
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
F
RUN FOR FUN
Finalizat
KURUCZ FLORINA IOANA
WILD - 5.2 KM
RO
BEIUS
F
RUN FOR FUN
Finalizat
Dan Ciubotaru
WILD - 5.2 KM
RO
Flore?ti
M
Endava
Finalizat
KRICSFALUSI Kricsfalusi
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
F
Finalizat
Kerekes Emma
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj
F
Politehnica Cluj
Finalizat
Adrian-Ioan Opris
WILD - 5.2 KM
RO
Bontida
M
Zimbri
Finalizat
Vasilica-Daniela Opris
WILD - 5.2 KM
RO
Bontida
F
Zimbri
Finalizat
BRISC FLORENTINA
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
F
AVE BIHOR
Finalizat
Deák Ruben
WILD - 5.2 KM
RO
Biharia
M
Finalizat
SDRAILA FERNANDA
WILD - 5.2 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
F
ONLINE CATS ADVERTISING
Finalizat
Calomfirescu Radu
WILD - 5.2 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Negrau Horatiu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Simona Jurjiu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Speed Runners
Finalizat
Popa Mircea-Aurel
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
ACS 3Sport
Finalizat
Craciun Raul
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
CarCover Oradea
Finalizat
Bodnar David Maria
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj Napoca
F
Finalizat
Atanasoaie Andreia
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Imets Anita
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Cojocaru Florin
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
KRICSFALUSI MIHALY NORBERT
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Balan Tatiana
WILD - 5.2 KM
RO
IASI
F
-------
Finalizat
Blebea Dan
WILD - 5.2 KM
RO
Dumbravita
M
CS WING TSUN GYM
Finalizat
Nicoleta Avram
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
F
Finalizat
LORINCZ BELA
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Marinescu Daniel
WILD - 5.2 KM
RO
BUCURESTI
M
Finalizat
Sorin Cupsa
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Ecaterina Bretan
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Cojocaru Dasha
WILD - 5.2 KM
RO
Iasi
F
AtletIS
Finalizat
Kincses Gabriela
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Jozsef Szilagyi
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Carrefour Team
Finalizat
Vlad Adrian
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Doris Mosu
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
Finalizat
Ardelean Mihaela
WILD - 5.2 KM
RO
Chisineu Cris
F
Finalizat
Ardelean Matia
WILD - 5.2 KM
RO
Chisineu Cris
M
Finalizat
Screciu Lucian
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Varga Sebastian Sandor
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Duszko Daniel
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Duricu Marius
WILD - 5.2 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Mecheres Vlad Gelu
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners Oradea
Finalizat
Pantis Teofil
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Chesa Sebastian
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Calin Bulzan
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Filipas Liviu
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
M
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Pop Emanuel
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Trântorul
Finalizat
Apati Darius Andrei
WILD - 5.2 KM
RO
Fughiu
M
Speed Runners Oradea
Finalizat
Kato Jozsef
WILD - 5.2 KM
RO
Saldabagiu de Munte
M
Finalizat
Farkas Csaba-Surda
WILD - 5.2 KM
RO
Debretin
M
Finalizat
David Laura Adela
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Szász Anita
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Kulcsár Edina
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Eunika Szatmari
WILD - 5.2 KM
RO
Beius
F
-
Finalizat
Barnau Adrian Florin
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Alexandra Chiril?
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Beniamin Chiril?
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
Finalizat
HOSSU TUDOR
WILD - 5.2 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
M
ONLINE CATS ADVERTISING
Finalizat
Molnar Kristof
WILD - 5.2 KM
RO
Bihar
M
Finalizat
Co?eriu Laura
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Osváth Gergely
WILD - 5.2 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Csoka Eniko
WILD - 5.2 KM
RO
Zalau
F
STG Zalau
Finalizat
Ilyes Edit
WILD - 5.2 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Balogh Dávid
WILD - 5.2 KM
RO
Bihar
M
Finalizat
Varga Eva
WILD - 5.2 KM
RO
Carei
F
Finalizat
Eszter Kovacs
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
xterra
Finalizat
Maier Bogdan
WILD - 5.2 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
CALARASU DAN
WILD - 5.2 KM
RO
ORADEA
M
Finalizat
Ilyes Tamas Laszlo
WILD - 5.2 KM
RO
Guruslau
M
Ft 60
Finalizat
Gociu Alexandru
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Popa Alexandru
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
@Roatlet
Finalizat
Negru Rodica Gyongyike
WILD - 5.2 KM
RO
Satu Mare
F
Finalizat
Negru Remus Adrian
WILD - 5.2 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Kocsis Zoltan
WILD - 5.2 KM
RO
Nusfalau
M
Mozogj Szilagynagyfalu
Finalizat
adela feies
WILD - 5.2 KM
RO
Sicula
F
Finalizat
Szindy Okos
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Gherman Alexis-Nathan
WILD - 5.2 KM
RO
Arad
M
AS Proactivi Arad
Finalizat
Kiss Andrei
WILD - 5.2 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Bonchis Bogdan
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Berce Thomas
WILD - 5.2 KM
RO
Arad Trantorul
M
Trantorul Arad
Finalizat
Zamfirescu Alina
WILD - 5.2 KM
RO
Gepiu
M
Finalizat
Dragomir Veronica
WILD - 5.2 KM
RO
Baia Mare
F
STG Baia Mare
Finalizat
Veres Edit
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Ardelean Timea
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Racolta Cristian
WILD - 5.2 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Nume
Traseu
Tara
Oras
Categorie
Echipa Club
Status
Felker Aristotel Rudolf
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Cristea Nicoleta
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Vasile-Staticescu Virgil
CROSS - 10 KM
RO
Curtea de Arges
M
Finalizat
Cristorean Cristian
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Lucaci Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Cluj
M
Finalizat
CIMPAN NICOLETA ALEXANDRINA
CROSS - 10 KM
RO
SATU MARE
F
Finalizat
Matei Gheorghe
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Matei Delia
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Mititelu Gabriela
CROSS - 10 KM
RO
Rasnov
F
Finalizat
Supa Stefan
CROSS - 10 KM
RO
Rasnov
M
Finalizat
Klein Adriana
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
ANIMED
Finalizat
Eleonora Craciun
CROSS - 10 KM
RO
Bucuresti
F
Finalizat
Neda Amalia
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
F
Dragii Mei
Finalizat
Dragusin Luca
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Dragii Mei
Finalizat
Borza Ionut
CROSS - 10 KM
RO
Capalna
M
Finalizat
Sumares Jonas
CROSS - 10 KM
RO
Braga
M
Finalizat
Ferenc Kiss
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Fortan Lavinia Adriana
CROSS - 10 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Haller Iosif-Emil
CROSS - 10 KM
RO
Baia-Sprie
M
-
Finalizat
Haller Raymond-Leonardo
CROSS - 10 KM
RO
Baia-Sprie
M
-
Finalizat
Tabirca Merediss
CROSS - 10 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Dan Lazar
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
ACS3 SPORT
Finalizat
Dinu Negrean
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Adrian Junc
CROSS - 10 KM
RO
B?ile Felix
M
Xterra Sport Bihor
Finalizat
Nilc? Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Timi?oara
M
Finalizat
Tatar Béla Geza
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Xterra
Finalizat
Fota Inigo
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
CSM Cluj
Finalizat
Fota Ellya
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
CSM Cluj
Finalizat
Tarau Oana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Grigore Eulolia
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Transylvania Sport Zone
Finalizat
Mihali Vasile
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
DUME FLORIN
CROSS - 10 KM
RO
ORADEA
M
AVE BIHOR
Finalizat
Bugariu Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
PATROC ADRIAN
CROSS - 10 KM
RO
SANMARTIN
M
AVE BIHOR
Finalizat
Bront Cosmin Sandu
CROSS - 10 KM
RO
O?orhei - Bihor
M
Finalizat
Muntean Ancuta
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan Training Group Baia Mare
Finalizat
Jisa Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
EVERPRO
Finalizat
Fofiu Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Batrin Daniel
CROSS - 10 KM
RO
timisoara
M
Finalizat
Florin Cozma
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
BACALU DAMOC IULIAN
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Side
Finalizat
Fetea Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Milos Radu
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Togor Oana
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Codruta Bala
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Pa?ca Vl?du?
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Potoceanu Mircea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Isvoranu Cosmin
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Ciupei Tiberiu
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Olivia Stupar
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
F
Happy Runners
Finalizat
Stupar Raul
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Silvia Pop
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Runners Club Cluj-Napoca
Finalizat
Neisius Felix
CROSS - 10 KM
RO
Seukendorf
M
Freiwillige Feuerwehr Seukendorf
Finalizat
BLEBEA Cristina
CROSS - 10 KM
RO
Dumbravita
F
CS InterPetrila
Finalizat
Diaconu Remus
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Daco Spartanii STG Baia Mare
Finalizat
Stefan Maria
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Arad
Finalizat
Butoi Alexandru
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
-
Finalizat
Copacel Luminita
CROSS - 10 KM
RO
Ramnicu Vâlcea
F
Finalizat
Popa Anamaria
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
F
Finalizat
Rus Dariana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Tripon Vlad
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Samuel Zaharia
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Bun Beniamin Daniel
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Joyson
Finalizat
Lucian Cioara
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Bolboaca Mihai
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Dozsa Arpad
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Chelciov Marina
CROSS - 10 KM
RO
Sinmihaiu Roman
F
Finalizat
Copil Petru
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Kiss Ianos
CROSS - 10 KM
RO
Seini
M
STG Baia Mare
Finalizat
Dulus Catalin
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Hodis Alexandru
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Stefan Mihaicuta
CROSS - 10 KM
RO
TIMISOARA
M
Finalizat
Gut Tatiana
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
F
Runners Club
Finalizat
Marosán Réka
CROSS - 10 KM
RO
Tg Mures
M
Finalizat
Marosán Attila
CROSS - 10 KM
RO
Tg Mures
M
Finalizat
Moisa Calin Liviu
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
schmidt alina
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Caramidaru Florin
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Daniel Ciucur
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Pop Tudor
CROSS - 10 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Pintea Petrica
CROSS - 10 KM
RO
Baia Mare
M
Finalizat
Danciu Stanoiu Sandq
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Botos Florin
CROSS - 10 KM
RO
timisoara
M
Finalizat
Blaga Sergiu
CROSS - 10 KM
RO
Cugir
M
cugiRun
Finalizat
Hutiu Diana
CROSS - 10 KM
RO
Ineu
F
Incurajeaza la miscare
Finalizat
Lazau Ionut
CROSS - 10 KM
RO
santandrei
M
Finalizat
Zaharia Paula-Doroteea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
-
Finalizat
Neamtu Horatiu
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Ursu Adina
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara alearga
Finalizat
Koszta Attila
CROSS - 10 KM
RO
Dej
M
Finalizat
Stef Raul
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Pop Danut
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Gravity
Finalizat
Sabau Razvan
CROSS - 10 KM
RO
Cluj Napoca
M
Gravity
Finalizat
Buz Gheorghe viorel
CROSS - 10 KM
RO
Ciumeghiu
M
Nu am
Finalizat
Dronca Darius
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Alergotura
Finalizat
Panait Avelin
CROSS - 10 KM
RO
Rm Valcea
M
Finalizat
Cov?sîn?an Narcis
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Finalizat
BIRIS CALIN
CROSS - 10 KM
RO
TIMISOARA
M
NOVENTA
Finalizat
Mariana Felvinczi
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Ciul Alexandra
CROSS - 10 KM
RO
Ineu
F
Incurajeaza la mi?care
Finalizat
Onita Mihaela
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
fara
Finalizat
Bogorodita Adrian Lucian
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
fara
Finalizat
Alda Ioana
CROSS - 10 KM
RO
Sebis
F
Finalizat
Ildiko Horvath
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara Alearga
Finalizat
Bucsa Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Paul Brad
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Fuleki Sandor Botond
CROSS - 10 KM
RO
Dej
M
Finalizat
Alina Dragoi
CROSS - 10 KM
RO
Sannicolau Mare
F
SNM Runners
Finalizat
Felvinczi Iozsef
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Covaciu Voichita
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
F
Hunedoara Alearga
Finalizat
Balogh Gerg?
CROSS - 10 KM
RO
Nagyvárad
M
Club King Pong
Finalizat
Mitric Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Mitric Adrian
CROSS - 10 KM
RO
Giroc
M
Finalizat
Tucmeanu Cristian
CROSS - 10 KM
RO
Baia de Aries
M
Finalizat
Aleksandr Chkalov
CROSS - 10 KM
RO
Stefanestii de Jos
M
Finalizat
Talpos Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
In Asteptare
Octavian Corduneanu
CROSS - 10 KM
RO
Hunedoara
M
Hunedoara Alearga
Finalizat
Tihoi Floarea
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
-
Finalizat
Csorba Kinga
CROSS - 10 KM
RO
Sacueni
F
Finalizat
Sergiu Andrei Opris
CROSS - 10 KM
RO
Sibiu
M
In Asteptare
Dumea Cristian Andrei
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Alergotura
Finalizat
Madarasz Maria
CROSS - 10 KM
RO
Sacueni
F
Finalizat
Szoke Laszlo
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Cheregi Sorin
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Daraban Ionut Gabriel
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Haias Raluca
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Matias Diana Raluca
CROSS - 10 KM
RO
Sanmartin
F
Finalizat
MUGUREL GHIC-FISCHER
CROSS - 10 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Kiss Mirabela
CROSS - 10 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Cune-marginean Radu
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Guiho Mylene
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
Brown Martha
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
Finalizat
CRISTIAN POPESCU
CROSS - 10 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Melut Vlad
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Haszon Béla
CROSS - 10 KM
RO
Biharkeresztes
M
Finalizat
Iosim Mihaela
CROSS - 10 KM
RO
Arad
F
Animed
Finalizat
Iosim Claudiu
CROSS - 10 KM
RO
Arad
M
Animed
Finalizat
Heveli Tünde
CROSS - 10 KM
RO
Capleni
F
Finalizat
STOICA MARIAN
CROSS - 10 KM
RO
CAREI
M
Finalizat
Ninaci Tamas
CROSS - 10 KM
RO
Seini
M
ACS Transylvania Heroes
Finalizat
Gina Mierca
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
F
-
Finalizat
Andrei Oros
CROSS - 10 KM
RO
Oradea
M
Xterra
Finalizat
Nume
Traseu
Tara
Oras
Categorie
Echipa Club
Status
Nagy Robert
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners
Finalizat
Ninaci Norbert
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Seini
M
ACS Transilvanya Heroes
Finalizat
Marin Beniamin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Dalboset
M
Finalizat
Petrasca Gheorghe
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Jordi Beneyto
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucharest
M
Finalizat
Rocio toral
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
F
Running Vampires
Finalizat
Diana Gonzalez
SEMIMARATON - 21 KM
RO
n/a
F
Finalizat
Josiah Laposky
SEMIMARATON - 21 KM
RO
n/a
M
Finalizat
Cosas Deian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Kinga Pécsi
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
Beci Csaba
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Baia Mare
M
Keep Running
Finalizat
White David
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Voluntari
M
Running Vampires
Finalizat
Tanase Andrei Eugen
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Tanase Andreea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Bot Florin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Lucuta Adrian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Circa Ovidiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sannicolau Mare
M
SNM Runners
Finalizat
Fedelenciuc Alexandru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucure?ti
M
Finalizat
Corpas Eva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
chisineu cris
F
A T I A
Finalizat
Berar Irina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
*
Finalizat
Gheorghe Bibolar
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zlatna
M
ATE TRASC?U CORP
Finalizat
Bodea Eva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Beius
M
Finalizat
Mihai Vasile Opris
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bontida
M
Zimbri
Finalizat
Tocaciu Alin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
ATIA
Finalizat
Teslaru Tudor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Speed Runners
Finalizat
Togor Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Balazs Arnold
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Balazs Imola
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Finalizat
Crisan Doru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Runners Club Cluj-Napoca
Finalizat
Pontos Calin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Osorhei
M
Speed Runners
Finalizat
Theodor-Andrei Cernoiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Demeter Janka Mónika
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
Orsolya Fňri
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
F
Spartan Training Group
Finalizat
Mircea Andor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Ocos Roxana Maria
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Rat Mihai
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
A. T. I. A. / Proactivi / ACS ultra pana la capat
Finalizat
Junc Razvan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
B?ile Felix
M
Finalizat
PAHUTA AURELIAN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Flore?ti
M
Finalizat
Chelciov Liviu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sanmihaiu Roman
M
Finalizat
Banyay Zsoka
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
F
Xterra
Finalizat
Rethy Erno Laszlo Attila
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
ANDREI MESESAN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Bolgar Ciprian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Zalau
M
TODO RUN
Finalizat
Meszaros Marilena
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
F
Nu
Finalizat
Ardelean Teodor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Chisineu Cris
M
Clubul Sportiv Crisul Chisineu Cris
Finalizat
Screciu Tatiana
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timi?oara
F
Finalizat
Coman Catalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Baciu Sabina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Radu Arhire Alexandru Madalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
M
Finalizat
Kozma Adi
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Spartan training group Satu Mare
Finalizat
Meculescu Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bucuresti
F
Finalizat
Duma Andreea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj Napoca
F
RUNincorns
Finalizat
Hodas Erzsebet Katalin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
F
ProRunners-EKE
Finalizat
Borcsa Gergely
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu SECUIESC
M
Finalizat
Annamaria Nagy-Rozsnyai
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Targu Secuiesc
F
Finalizat
Daniel Bogdan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Jennifer Newton
SEMIMARATON - 21 KM
RO
3 ora
F
Finalizat
Maduta Renata Gabriela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
F
Xterra
Finalizat
Paraschiv Petre Marcel
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ploiesti
M
Finalizat
Hasan Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ploiesti
M
Finalizat
Cebuc Claudiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Bunesti
M
Finalizat
Puiu Ionut
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Sebestyčn David Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Sabau Sebastian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Huse Tamas
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Marghita
Finalizat
BORZ FLORIN
SEMIMARATON - 21 KM
RO
MARGHITA
M
Finalizat
VELIMIROVICI ANDREA
SEMIMARATON - 21 KM
RO
ORADEA
F
Finalizat
Eugen Cojocaru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sibiu
M
Finalizat
Johnny Coseri
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Vasile Cociorva
SEMIMARATON - 21 KM
RO
CLUJ-NAPOCA
M
Run Like Hell!
Finalizat
Tuica Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Corbeanca
M
Finalizat
Boata Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Pop Vlad
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Asociatia Magic
Finalizat
LOGHIN VALERIU
SEMIMARATON - 21 KM
RO
TIMISOARA
M
NOVENTA
Finalizat
Evelin Bodea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Beius
F
-
Finalizat
Muntean Melania
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
MDT
Finalizat
Silaghe Daniel
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
MDT
Finalizat
Marosan Andrei
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Marghita
M
Finalizat
Kompasz Tibor
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
ProRunnersEKE
Finalizat
Alin Iva?cu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Hunedoara
M
Hunedoara Alearg?
Finalizat
Pantazi Gabriela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Brasov
F
Finalizat
Miklos Tamas
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Gaje Ionut
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Valentin Botea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sabareni
M
Finalizat
Beldianu Bogdan
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Loghin Elena
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Fitor Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Ghiroda
M
Finalizat
Popa Valentin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Dumbravita
M
Alergotura
Finalizat
Radu Alexandru
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Plopeni
M
Finalizat
Hurgoi Florin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Matias Mircea
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Sanmartin
M
Finalizat
Turcu Nicolae
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
In Asteptare
Dan Craznic
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
In Asteptare
Istvan Kovacs
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
xterra
Finalizat
Tibor Nagy
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea (Bihor)
M
Xterra
Finalizat
Ardelean Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Ardelean Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Novita
Finalizat
Udriste Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
TEODOR IBANESCU
SEMIMARATON - 21 KM
RO
CLUJ
M
MOTIVATION
Finalizat
Poplicean Catalina
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
F
Finalizat
Poplicean Radu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Mihalca Ovidiu
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Panduru Dragos
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Timisoara
M
Finalizat
Sandor Mihaela
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Baia Mare
F
Spartan training group Satu Mare
Finalizat
Szabo Marta Maria
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Biharkeresztes
F
-
Finalizat
Jiarca Adrian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Oradea
M
Xterr Sport Bihor
Finalizat
MIKLOSI ROLAND GEORGE
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Carei
M
Finalizat
Luca Cristian
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Biharia
M
Finalizat
P?duraru Valentin
SEMIMARATON - 21 KM
RO
Satu Mare
M
Sportul S?tm?rean
Finalizat
Nume
Traseu
Tara
Oras
Categorie
Echipa Club
Status
Alpar Kajtar
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Ciocoiu Cosmiceanu Valentin
MARATON - 42 KM
RO
Tg jiu
M
Finalizat
Ramona Ianas
MARATON - 42 KM
RO
Timisoara
F
Obstacle Runners Timisoara
Finalizat
Troy White
MARATON - 42 KM
RO
Bucuresti
M
Running Vampires
Finalizat
Pop Laszlo
MARATON - 42 KM
RO
CAREI
M
Finalizat
Pongrac Erik
MARATON - 42 KM
RO
Cluj Napoca
M
Finalizat
Pantea Ildiko
MARATON - 42 KM
RO
Arad
F
Atia
Finalizat
Dogaru Florina
MARATON - 42 KM
RO
Caransebe?
F
Finalizat
FELIX STURZ LAZAR
MARATON - 42 KM
RO
ARAD
M
ATIA
Finalizat
Corfita George Andrei
MARATON - 42 KM
RO
Alba Iulia
M
Finalizat
Bodea Emil
MARATON - 42 KM
RO
Beius
M
Finalizat
TEMELESCU ADRIAN
MARATON - 42 KM
RO
LUPENI
M
Finalizat
Sanduleac Mihai
MARATON - 42 KM
RO
Giroc
M
Finalizat
Mitican Adrian Ionica
MARATON - 42 KM
RO
Hunedoara
M
Finalizat
Ciac Nicolae
MARATON - 42 KM
RO
Zalau
M
Finalizat
Musca Ciprian
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Camenita Ada
MARATON - 42 KM
RO
Arad
F
Finalizat
Hada Liviu Daniel
MARATON - 42 KM
RO
Cugir
M
cugiRace
Finalizat
Reghini Camelia
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
F
Runners Club
Finalizat
??lu ?tefan
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Individual
Finalizat
Carp Marinela
MARATON - 42 KM
RO
Iasi
F
Finalizat
Mihai Marius
MARATON - 42 KM
RO
Izvin
M
CS RIDE COMPETITION
Finalizat
Victor Rojco
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Trif Lucian Florin
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Mihalcea Radu Daniel
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
Finalizat
Czebely Ana
MARATON - 42 KM
RO
SINTANA
F
A T I A
Finalizat
Flore Vlad Vasile
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Finalizat
Buda Bogdan
MARATON - 42 KM
RO
Bacau
M
CrossGym Bacau
Finalizat
Man Aron
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Man Simion
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
Iloiu Ilie
MARATON - 42 KM
RO
Satu Mare
M
Finalizat
NEAGOE TUSCARORA
MARATON - 42 KM
RO
O?elu Ro?u
M
Finalizat
Francisc Szatmari
MARATON - 42 KM
RO
Beius
M
-
Finalizat
Pantea Claudiu
MARATON - 42 KM
RO
Poienii de Jos
M
Finalizat
Balan Robert
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
Finalizat
Pantazi Stefan
MARATON - 42 KM
RO
Brasov
M
Finalizat
Florin Chircu
MARATON - 42 KM
RO
Cluj - Napoca
M
Clubul Alpin Roman
Finalizat
Bârsan Ioan - Gabriel
MARATON - 42 KM
RO
Târgu Mure?
M
ASCOTID - MURES
Finalizat
Mircea Anton Corban
MARATON - 42 KM
RO
Bucharest
M
Finalizat
Condrea Gherghe
MARATON - 42 KM
RO
Petrosani
M
In Asteptare
Crainic Andrei
MARATON - 42 KM
RO
Cluj
M
In Asteptare
Péntek Roland
MARATON - 42 KM
RO
Kétegyháza
M
Finalizat
Bac Calin
MARATON - 42 KM
RO
Arad
M
3 la leu
Finalizat
Petic Cristian
MARATON - 42 KM
RO
Chisinau
M
OnTop Grappling
Finalizat
Culiciu Gelu
MARATON - 42 KM
RO
Oradea
M
Speedrunners
Finalizat
Tibor Molnar
MARATON - 42 KM
RO
Cluj Napoca
M
Sitline Runners
Finalizat
?orban Teofil-?tefan
MARATON - 42 KM
RO
Cluj-Napoca
M
?orban
Finalizat
ANA MARIA STURZ LAZAR
MARATON - 42 KM
RO
ARAD
F
ATIA
Finalizat
Soveresan Andrei Gratian
MARATON - 42 KM
RO
Cluj
M
In Asteptare
ATENČIE! Taxa de participare trebuie achitatÄ ĂŽn maxim 3 zile lucrÄtoare de la data ĂŽnscrierii online! Neplata taxei de inscriere duce automat la anularea ĂŽnregistrÄrii.
Ănscrierile se valideazÄ periodic, manual, dacÄ achitaČi prin virament bancar. Doar plÄČile online prin EuPlatesc.ro se valideazÄ automat. VÄ rugÄm sÄ aveČi rÄbdare. VÄ mulČumim!
Pentru ĂŽntrebÄri legate de ĂŽnscriere vÄ rugÄm sÄ trimiteČi email la: Contact@WinterWolfRace.ro